עו״ד אורה בלילטי הרשקוביץ
054-7931005

משרדנו מעניק שירותי ליווי וייצוג משפטי בכל הנוגע לנזקי גוף ורכוש.

לשאלות ופרטים נוספים אל תהססו לפנות אלינו ולקבל שירות מקצועי ואמין

אודות משרד עו״ד אורה בלילטי הרשקוביץ

עורכת דין אורה בלילטי הרשקוביץ מעניקה שירותים משפטיים וייצוג משפטי בכל הנוגע לנזקי גוף ורכוש כגון:
נזקי מים ושריפה בדירה, נזקי פח (רכב), נפילת עמוד חשמל או עץ על רכוש, תאונות עבודה, תאונות דרכים, רשלנות רפואית, מיצוי זכויות בביטוחים פרטיים – מביטוח לאומי ומקצין תגמולים, חבויות של מוסדות ורשויות, פציעות מנשיכות כלב, מטרדים ועוד.

כמו כן משרדינו עורך יפוי כוח מתמשך ומעניק אף שירותי תמלול ועריכה.

הנזק הגופני או הרכושי שנגרם לאדם ביום בהיר ומבלי שציפה לכך, לרוב מעורר קשיים שמפרים את שגרת החיים ואף מערערים את התפקוד הפיזי, הרגשי וההתנהגותי של הניזוק. מעבר לכך, שהמקרה הנזיקי מעורר קשיים פרוצדורליים רבים להחזיר את המצב לקדמות, הן לניזוק והן לסביבתו הקרובה.

עורכת דין אורה בלילטי הרשקוביץ, שהתנהלה שנים רבות מול רשויות ומוסדות שונים כדי למצות זכויות שונות הנוגעות לתחום הרכוש והגוף, בהיותה שכירה במפעל גדול בדרום, רכשה אף את הניסיון המשפטי הנדרש וההבנה, שעל מנת להניע את תהליך מיצוי הזכויות במובנו הרחב, רצוי ונכון לעשות זאת עם איש מקצוע הבקי בסוגיות המשפטיות המתלוות לכל זכות כמו גם לכל חובה.

כדי להעמיד את טובת הלקוח בראש מענייה, והרצון לתת פתרונות לסוגיות משפטיות נזיקיות, לעיתים מורכבות (ואף לעיתים בפרו בונו), החליטה עו"ד אורה בלילטי הרשקוביץ לצאת לדרך עצמאית ולפתוח משרד עורכי דין, שחרט על דגלו את טובת הלקוח.

הלקוח השוכר את שירותיה של עורכת הדין אורה בלילטי הרשקוביץ, ידע כי הסוגיה המשפטית המתעוררת מהנזק שנגרם לו – לגופו או רכושו, ייבחן בראיה משפטית הנכונה לו ובאופן בו הלקוח לא יכנס להַרְפַּתְקָה משפטית מיותרת שבצידה הוצאות משפטיות מיותרות ובזבוז זמן יקר.

זאת בנוסף ללווי המשפטי הנעשה בשקיפות מלאה ובשותפות מלאה המאפשרים לעקוב אחר התנהלות ההליך המשפטי והשגת הסעד המבוקש לשביעות רצונו.

תפיסתה של עורכת דין אורה בלילטי היא ראשית, בהכרת צרכי הלקוח הנובעים מהמעגל הראשי של הבעיה הנזיקית אליה נקלעו. וכי החתירה למציאת פתרונות לסוגיות המשפטיות הנלוות לסוגיה המשפטית הנזיקית המרכזית, הן חלק בלתי נפרד מהחזרת הניזוק, משפחתו וסביבתו לתפקוד שהיה קודם לקרות המקרה הנזיקי.

לדוגמה במקרה של חייל שנפגע בשירותו הצבאי – מיצוי זכויות לקבלת טיפולים רפואיים שונים ובדיקות רפואיות שלעיתים החייל הנפגע לא מודע כי מגיעים לו מאת קצין התגמולים, ובטרם הדיון וההכרה בשיעורי הנכויות שנגרמו לו עקב פציעתו;

קבלת תשלומים תכופים הנובעים מההוצאות המרובות שנדרשים בני משפחתו של ניזוק בתאונת דרכים לשלם עקב הנזק הגופני שנגרם לבן משפחתם;

פניות לצדדי ג' עקב מקרי קצה (דוגמת עיקולים, התראות בטרם נקיטת הליכים) שלא בהכרח קשורים למקרה הנזיקי, אך נובעים ממצבו של הניזוק לאחר קרות הנזק;

ניהול מו"מ עם צדדי ג' למציאת פתרונות אלטרנטיביים בעניינים חיצוניים למקרה הנזיקי וכיו"ב.

הכל כחלק מכל חבילת השירות שהמשרד מעניק ללקוחותיו; ערך מוסף של דלת פתוחה וישירה למענה משפטי רחב היקף של הסוגייה המשפטית הרלוונטית.

לפיכך, ישנה חשיבות גבוהה והכרחית כדי שלא להיכנס להַרְפַּתְקָה משפטית מיותרת העלולה לגרום להוצאות משפט מיותרות ובזבוז זמן יקר, לקבל ייעוץ וייצוג משפטי על ידי עורך דין הבקי בהתפתחויות השונות של המשפט הנזיקי.

פנה עוד היום לקבל ייעוץ משפטי ואל תגיע לסף ההתיישנות בעניינך

הרצון לרצות את לקוחותינו עושה את כל ההבדל

 אנו גאים בכך שחרטנו על דגלנו את החתירה למצויינות, ירידה לפרטים ולעיתים אף לשטח, על מנת למצות את  שלל הזכויות המשפטיות העומדות ללקוח.

כל תיק ותיק זוכה אצלנו ליחס אישי מהחל ועד כלה, וכל מקרה נבחן לגופו, על מנת להציף את הסיכון והסיכוי שיש בתיק ולמנוע מהלקוח הרפתקאות משפטיות מיותרות ומסואבות הגובות מחיר כלכלי כבד.

נהפוך הוא מניסיון המסלול הוא עקב בצד אגודל ובעקביות בלתי מתפשרת עד להשגת תוצאות לשביעות רצון הלקוח.